TWÓRCZY ZAKĄTEK

Warsztaty artystyczne dla dzieci od 7 lat.

Badania mówią,że dzieci uczęszczające na zajęcia artystyczne mają większe poczucie wartości, są mniej podatne na długotrwały stres oraz osiągają lepsze wyniki w nauce. Zdecydowanie się z tym zgadzamy,bo nie ma nic lepszego dla umysłu niż tworzenie pięknych rzeczy i dla mózgu, kiedy w przyjemny sposób doskonali się koncentrację uwagi, motorykę małą i precyzje ruchów.

Nasze zajęcia Twórczy zakątek stwarzają znakomitą możliwość rozwoju twórczości i kreatywności dzieci a przede wszystkim wywołują radość tworzenia. Wykorzystujemy bogatą różnorodność form plastycznych, artystycznych i rękodzielniczych,np.: decoupage, papierową wiklinę, elementy haftu i krawiectwa,lepienie z masy solnej i porcelanowej, malarstwo, origami, zdobnictwo różnymi materiałami, wykorzystanie materiałów recyklingowych. W prostym języku szyjemy, tkamy, lepimy, malujemy, zdobimy i zrobimy wszystko aby powstały piękne i niepowtarzalne dzieła, które każdy będzie mógł zabrać ze sobą.

Co zyskują uczestnicy?

Lepsze wyniki w nauce! Tak, to prawda. Poprzez zajęcia dzieci rozwijają zdolności manualne i precyzje ruchów, co ułatwi im wykonywanie takich zadań w szkole (jedną z nich jest pisanie). Pobudzają wyobraźnie i kreatywność. Mając możliwość tworzenia i pokazania swoich prac podnoszą poczucie wartości, na pewno nie jeden raz dzieci usłyszą„Naprawdę sam/a to zrobiłaś?”. Gdyż dzieci uczą się różnorodnych technik plastycznych i użytkowych, których nie zna większość dorosłych.

Zajęcia prowadzi art. terapeutka, pedagog z kilkunastoletnim doświadczeniem wprowadzeniu pracowni artystycznych również z osobami dorosłymi i niepełnosprawnymi Anna Mielczarczyk

Zapraszamy:

Wtorki – 17.45-18.45

Koszt: 100zł/mc

Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430