O nas

MADU Pracownia zabawy i rozwoju powstała z połączenia pasji i przypadków.

Pasja to od zawsze praca z dzieciakami. To w ich towarzystwie można poznać szczerą radość z prostej zabawy, patrzeć jak rosną i rozwijają się dzięki naszym małym zabiegom, być „ulubioną” panią i na serio nigdy się nie nudzić. Każde animacje, zajęcia, urodziny przynoszą zupełnie nowe doświadczenia.

Przypadki? Przypadki to sytuacje zmuszające do tworzenia, to inspirujący ludzie motywujący do działania, potrzeby innych i radość najmłodszych.

W 2011 roku powstał Klubik Maluszka Maduś, kiedy na świat przyszła moja córka. Zajęć dla maluszków w Wyszkowie nie było, więc na bazie swojej pracy i wykształcenia stworzyłam Klubik.

Chwilę później zajęłam się również animacją na urodzinach i uroczystościach rodzinnych.

Z zapytań innych oraz z potrzeby rozwoju własnego powstała oferta warsztatowa dla szkół i przedszkoli oraz zajęcia z eksperymentami Główka pracuje. Uwierzcie to frajda tworzyć z dziećmi mydło, czekoladę czy badać proces powstawania kataru.

Od 2015 roku zajmujemy się również obsługą dużych eventów dla firm czy miast i gmin. W tym co robimy staramy się być najlepsi jak się da. Kończymy kursy i szkolenia. Miło nam niezmiernie, że nasi klienci co roku korzystają z naszych usług.

W końcu w 2017 roku powstaje na mapie Wyszkowa siedziba naszej firmy. Zajmujemy dużą przestrzeń na ulicy Świętojańskiej 124. Główną motywacją było stworzenie miejsca, gdzie swobodnie z zespołem cudownych mam będziemy mogły się „wyżyć” edukacyjnie, artystycznie i społecznie.

Jak również potrzeba stworzenia miejsca na organizację dziecięcych urodzin, które nie będą polegały na „bieganiu w kulkach”. Tym samym tworzymy urodziny tematyczne, które integrują dzieciaki, pobudzają ich kreatywność i spełniają marzenia Jubilata.

Jeśli jesteś rodzicem dbającym o zintegrowany rozwój swojego dziecka oraz o jego jakościową zabawę zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej Pracowni.

Jeśli jesteś osobą mającą pasje związaną z pracą z dziećmi i poszukującą miejsca na jej realizację zapraszamy do zespołu Pracowni.

Magda Mielczarczyk – twórczyni Pracowni, mama dwóch córek, z wykształcenia i zawodu psycholog oraz pedagog, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju, certyfikowany trener Smyko-Multisensoryki, zajęć umuzykalniających Pomelody oraz Dramy. Dodatkowo animator wywołujący dziecięce uśmiechy.