KLUBIK MALUSZKA

Zajęcia dla dzieci powyżej 2 roku życia.

Jeśli szukasz zajęć dla dziecka, które będą wspierały jego rozwój będąc jednocześnie świetną zabawą i okazją do spotkania się z rówieśnikami (a dla Ciebie do spotkania innych mam i ojców)zapraszamy do Klubiku Maluszka

Klubik Maluszka to cotygodniowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3,5 roku przygotowujące do startu przedszkolnego. Zajęcia opierają się na autorskim programie ogólnorozwojowym stworzonym przez psychologa i nauczyciela wychowania przedszkolnego. Podczas spotkań dzieci bawiąc się rozwijają swoje umiejętności poznawcze i motoryczne a mogąc przebywać wśród rówieśników również doskonalą umiejętności społeczno-emocjonalne. W Klubiku, Maluszkom towarzyszą opiekunowie,przez co mogą bawić się w poczuciu bezpieczeństwa.

Nasze regularne spotkania to świetny sposób na oswojenie dziecka z obecnością większej ilości dzieci i różnymi sytuacjami społecznymi zarazem przyjemnymi jak i nieprzyjemnymi dla naszych maluszków. Poza tym uczymy się piosenek, wierszyków i zabaw naśladowczych, gramy na instrumentach, pokonujemy tory przeszkód,doświadczamy i doskonalimy nasze zmysły oraz na każdych zajęciach mamy okazje do tworzenia małych dzieł sztuki.

Klubik Maluszka tworzą też cudowni opiekunowie, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach. Można liczyć na wsparcie, wymianę doświadczeń i miłe rozmowy.

Zapraszamy serdecznie do Klubiku.

Poniedziałki 16.30-17.30

Wtorki 10.00-11.00