KLUBIK Przedszkolaka

Zajęcia dla dzieci powyżej 2 r.ż. do rozpoczęcia przygody przedszkolnej

Jeśli szukasz zajęć dla dziecka, które będą wspierały jego rozwój będąc jednocześnie świetną zabawą i okazją do spotkania się z rówieśnikami (a dla Ciebie do spotkania innych mam i ojców)zapraszamy do Klubiku.

Klubik Maluszka to cotygodniowe zajęcia dla dzieci w wieku 2-3,5 roku przygotowujące do startu przedszkolnego. Zajęcia opierają się na autorskim programie ogólnorozwojowym stworzonym przez psychologa i nauczyciela wychowania przedszkolnego. Podczas spotkań dzieci bawiąc się rozwijają swoje umiejętności poznawcze i motoryczne a mogąc przebywać wśród rówieśników również doskonalą umiejętności społeczno-emocjonalne. W Klubiku, Maluszkom towarzyszą opiekunowie,przez co mogą bawić się w poczuciu bezpieczeństwa.

Nasze regularne spotkania to świetny sposób na oswojenie dziecka z obecnością większej ilości dzieci i różnymi sytuacjami społecznymi zarazem przyjemnymi jak i nieprzyjemnymi dla naszych maluszków. Poza tym uczymy się piosenek, wierszyków i zabaw naśladowczych, gramy na instrumentach, pokonujemy tory przeszkód,doświadczamy i doskonalimy nasze zmysły oraz na każdych zajęciach mamy okazje do tworzenia małych dzieł sztuki.

Klubik tworzą też cudowni opiekunowie, którzy aktywnie uczestniczą w zajęciach. Można liczyć na wsparcie, wymianę doświadczeń i miłe rozmowy.

Zapraszamy serdecznie do Klubiku.

Poniedziałki 16.15-17.45
Wtorki i czwartki 10.30-11.30
Koszt – 100zł/mc 1x w tygodniu i 160zł/mc 2x w tygodniu
10% zniżki dla klientów kontynuujących (również z kolejnym dzieckiem)Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430