GŁÓWKA PRACUJE

Zajęcia pełne eksperymentów dla dzieci 4-9 lat.

Na każdym spotkaniu poprzez doświadczenia odpowiadamy na pytania z różnych dziedzin nauki. Nasze zajęcia nie przypominają w niczym szkolnych lekcji. Każdy uczestnik otrzymuje komplet materiałów do samodzielnego eksperymentowania by znaleźć odpowiedź na zadane pytanie. Jeśli Twoje dziecko jest ciekawe świata te zajęcia są dla niego.

Główka pracuje to program opracowany na podstawie pytań dzieci na temat praw, które rządzą światem nauki. Jednak na zajęciach to dzieci poprzez wykonywane doświadczenia poszukują odpowiedzi na zadawane pytania.

Skąd woda w kranie? Dlaczego mamy katar? Czy ogień może palić się pod wodą?Dlaczego niektóre zwierzęta święcą? Na te i wiele innych znamy odpowiedzi i dajemy dzieciom materiały by mogli sprawdzać i wnioskować. Swoje wytwory i eksperymenty zabierają ze sobą.

Po za tym nasze spotkania są kreatywną zabawą, dzieci z dużą swobodą wykonują stawiane przed nimi zadania. Doskonalą samodyscyplinę, motorykę małą, koncentrację uwagi co przyczynia się do rozwijania jednej z najważniejszych kompetencji kluczowych – uczenia się. W starszych klasach szkoły podstawowej matematyka, fizyka czy chemia nie będą kojarzyły im się z trudnymi i nudnymi pojęciami, a sposobami jak udowodnić działanie danego prawa lub obliczyć zadanie by udowodnić tezę.

Zapraszamy:

Wtorki 15.30-16.15 dzieci 4-7

Wtorki 16.30-17.15 dzieci 6+

Koszt zajęć – 100zł/mc

Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430