ANIMACJE

Animacją na różnych przyjęciach zajmujemy się od wielu lat. Kiedy nie masz pomysłu lub czasu na wymyślanie dzieciom atrakcji to świetnym rozwiązaniem jest zaprosić animatora, który zadba o najmłodszych gości. Można śmiało liczyć, że dorośli również będą usatysfakcjonowani, kiedy ich pociechy zajęte zabawą pozwolą im swobodnie porozmawiać z innymi. Każdy rodzic to rozumie.

Dlaczego warto zaprosić nas?

Mamy naprawdę duże doświadczenie w prowadzeniu animacji wyjazdowych a swoje scenariusze zawsze dopasowujemy do grupy i miejsca, w którym odbywa się zabawa.

Znamy i współpracujemy z większością restauracji i sal weselnych w powiecie wyszkowskim oraz gminie Łochów, co pozwala nam przygotować idealną animacje do możliwości miejsca.

Przygotowujemy wszystkie potrzebne materiały do animacji a pomysłów mamy tak dużo, że nawet zapraszani kilka razy do danej grupy dzieci oferujemy im całkowicie nowe zabawy.

Jesteśmy zarejestrowaną działalnością gospodarczą skupiającą w sobie kilka animatorek z pasją, pracujemy tak, że zawsze mamy zastępstwo w sytuacjach losowych. Niestety zdarza się, że dzwonią klienci w ostatniej chwili, gdyż umówiona animatorka odwołała swoją obecność. U nas masz pewność wykonanej usługi.

Nasz team animatorek to dziewczyny przede wszystkim lubiące kontakt z dziećmi,kreatywne, uśmiechnięte i posiadające wysoką kulturę osobistą.

Na każdej animacji staramy się aby dzieci miały okazję do integracji,szalonej zabawy ale również mogły stworzyć dla siebie coś cozabiorą na pamiątkę do domu.

Ile to kosztuje?

Koszt animacji ustalamy indywidualnie do zlecenia. Zawsze w cenie są wszystkie atrakcje dla dzieci. Nie doliczamy dodatkowych kosztów za malowania buziek, skręcania baloników czy wielkich baniek mydlanych. Zapytaj o oferowane atrakcje porównując ceny z innymi ofertami.

Warning: file_get_contents(): open_basedir restriction in effect. File(index.php) is not within the allowed path(s): (/usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html:/tmp:/usr/share:/usr/local/share/pear:/dev) in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430 Warning: file_get_contents(index.php): failed to open stream: Operation not permitted in /usr/home/Secretum/domains/madu.com.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 430